O nas

Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, uczestnikiem największego w Polsce węzła wymiany ruchu IP (EPIX) oraz członkiem ogólnopolskiej grupy internetowej iNETgroup i stowarzyszenia e-Południe.

Już od 20 lat zajmujemy się dostarczaniem Internetu, telewizji 4K, telefonii stacjonarnej i komórkowej osobom prywatnym, firmom, instytucjom oraz lokalnym operatorom internetowym. Oferujemy stały (symetryczny lub asymetryczny), szybki i niezawodny dostęp do Internetu w technologii światłowodowej GPON lub w technologii bezprzewodowej 5 GHz, w pełni cyfrową kablówkę 3Generacji Jambox oraz wysokiej jakości usługę telefonii stacjonarnej i komórkowej z niskimi kosztami połączeń.

Sieć GBN
powstała w 2002 roku. Szkielet sieci oparty jest na okablowaniu światłowodowym. Na głównych węzłach sieciowych wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia, takich firm jak: Cisco, MikroTik, Dasan, Dell, HP, D-Link.

Zasięg sieci radiowej:
– Tychy: Czułów, Zwierzyniec, Wartogłowiec, Mąkołowiec, Koźlina, Stare Tychy
– Katowice: Kostuchna, Podlesie, Murcki, Piotrowice, Ochojec

Zasięg sieci światłowodowej:
– Tychy: Czułów, Zwierzyniec, Wartogłowiec, Mąkołowiec, Koźlina, część Starych Tychów
– Katowice: Kostuchna, Podlesie

Naszą misją jest dążenie do perfekcji w działaniach które podejmujemy, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby i wymagania naszych Klientów. Celem głównym jest świadczenie wysokiej jakości usług: dostępu do Internetu, telewizji kablowej, telefonii cyfrowej szerokiemu gronu odbiorców.